Pat Guzik w Garażu: Chodź pokażę Ci gdzie mieszkam

"...nie otwieraj drzwi bez sprawdzenia kto i po co przyszedł - spójrz przez wizjer. Jeśli musisz kogoś wpuścić, nie zostawiaj go ani na chwilę samego; najlepiej, żeby Wtedy towarzyszył Ci ktoś z rodziny, znajomych; nie udzielaj żadnych informacji przez telefon, szczególnie swoich danych personalnych, swoich planów życiowych czy informacji o członkach rodziny. Sam też interesuj się osobami obcymi będącymi na klatce schodowej, zapytaj kogo szukają." www.slaska.policja.gov.pl

Chodź pokażę Ci gdzie mieszkam
to przeniesienie przestrzeni, tej gdzie żyję, śpię, tworzę, gdzie pies gryzie mnie po nogach i sika jak sie ucieszy. Miejsce gdzie rozkładam inspiracje na czynniki pierwsze, gdzie aranżuję nowe by mogły być podstawą wytworzonych przeze mnie rzeczy. Ta właśnie przestrzeń jest tematem działań podczas wystawy w galerii Garaż.

Pat Guzik - ur.1986 r. Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego na wydziale Filozofii i Socjologii oraz Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, gdzie uzyskała dyplom projektanta i konstruktora odzieży. Interesuje się modą w zakresie poszukiwania. Lubi kolor skóry i nie-poczucie pustki.

Zapraszamy na wernisaż wystawy Pat Guzik:
31 sierpnia,godz. 19.00
Galeria Garaż, ul. Kasztelańska 24, Kraków


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz